3 סיפורי הזכייה בלוטו הבולטים ביותר בארה”ב ב-2017

שנת 2017 מאחורינו והגיע הזמן לסכם את כל הסיפורים מאחורי ההגרלות המעניינות ביותר בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות – ארצות הברית.

759 מיליון דולר – הזכיה הגדולה ביותר לזוכה יחיד

מייביס וונזיק ממדינת מסצ’וטס, אחות במקצועה, זכתה בלא פחות מ-759 מיליון דולר בהגרלת לוטו בארצות הברית. מדובר בזכייה הגדולה ביותר לשנת 2017 של זוכה יחיד בכל הקופה.

וונזיק גילתה לגמרי במקרה שהכרטיס שלה הוא הכרטיס הזוכה אחרי שחבר רצה לבדוק איתה את המספרים הזוכים.

“הוא הקריא את המספרים”, היא סיפרה, “וכאשר הוצאתי את הכרטיס שלי נפלט לי ‘יש לי!’ בצעקה”.

אחרי שזכתה, וונזיק התקשרה אל הבוס שלה במקום העבודה, אליו היא הולכת מדי בוקר במשך 32 שנה ברציפות, כדי להודיע לו שהיא איננה מתכוונת לחזור למחרת. או אי פעם.

מצא את הכרטיס הזוכה באיחור של שנה

ג’ימי סמית מניו ג’רזי, מאבטח בפנסיה, קנה כרטיס לוטו בשנת 2016 ושם אותו בכיס חולצתו, אבל עם הזמן פשוט שכח מקיומו.

הכרטיס הנשכח שנפדה ברגע האחרון

כמעט שנה מאוחר יותר, הוא נתקל בחדשות בסיפור לפיו עדיין מחפשים את הכרטיס הזוכה של אותה הגרלה. הוא נזכר בחולצה הישנה שבכיסה הניח את כרטיס הלוטו שקנה, בדק את המספרים וגילה שהוא הזוכה המאושר ב-24 מיליון דולר שכולם מחפשים אחריו.

“הייתי חייב להוציא את הראש מהחלון ולנשום קצת אוויר צח”, מספר סמית על תגובתו כשהבין שהוא זכה. “התקשיתי להאמין. הייתי חייב לשכנע את עצמי שזה אמיתי”.

לג’ימי סמית’ יש יותר מזל ממה שהוא הבין תחילה – את הכרטיס הוא קנה ב-25 במאי 2016 ופדה ב-23 במאי 2017, יומיים בלבד לפני שפג תוקפו.

כמעט פספס מיליון דולר כי לא ענה למספר חסוי

אנתוני פרבוטה, בן 66 ממישיגן, נוהג להתעלם משיחות נכנסות של מספר חסוי לנייד שלו, וזה כמעט עלה לו ביוקר.

אחרי כמה ימים של ניסיונות חוזרים ונשנים מצד המגרילים ליצור קשר עם פרבוטה דרך המספר הנייד שלו, הם החליטו להגדיל ראש – הם איתרו את מקום העבודה של פרבוטה ויצרו קשר עם הבוס שלו.

כאשר הבוס קרא לפרבוטה להיכנס למשרדו, חשב האחרון שצפויה לו שיחת נזיפה. אחרי שהבוס סיפר לפרבוטה על זכייתו בעוד המגרילים היו בצידו השני של קו הטלפון, פרבוטה העקשן התקשה להאמין, חטף את הטלפון לידו וביקש “תגיד שוב, בבקשה!”. רק כך הוא גילה שזכה במיליון דולר.

רוצים גם אתם לזכות בגדול? הירשמו עוד היום להגרלות של קלאב 4 יו ואולי 2018 תהיה השנה שלכם!

5/5 - (2 votes)
נגישות